elektryk_biberach - Agencja Pracy Polfach

Przejdź do treści
Elektryk praca na stałe, komunikatywny niemiecki + auto, Biberach Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje na zlecenie niemieckiego zakładu usług elektrycznych z okolic miasta Biberach: Elektryka techniki budowlanej. Konieczny wyuczony zawód elektryka, komunikatywny niemiecki i własne auto.

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: małe miasto z okolicy miasta Biberach an der Riß, Niemcy
Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
Długotrwała umowa o pracę z niemieckim pracodawcą (mały zakład elektryki budowlanej)
Praca jest stacjonarna. Zlecenia do 30 km w obrębie siedziby firmy
Czas pracy: od poniedziałku do piątku (7:00 do 17:00), ok. 180 do 210 godz./ mies.

Główne zadania:

Montaż i podłączenie instalacji budowlanych i szaf rozdzielczych
Kontrola funkcjonalności
Serwis i naprawa

Wymagania:

Wyuczony zawód elektryka (świadectwo czeladnika lub mistrza)
Doświadczenie przy elektryce budowlanej, instalacjach elektrycznych
Samodzielne i odpowiedzialne wykonywanie pracy bez nadzoru
Umiejętność czytania i pracy według planów technicznych jest zalecana
Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Konieczny własny samochód do dojazdu z mieszkania do pracy (ok. 10 km)

Nasza oferta:

Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
+ 24 dni płatnego urlopu
Wypłata wszystkich nadgodzin
Stawka brutto: 17 euro / godz. (po 6 mies. pracy nastąpi podwyżka)
+ dieta 300 euro netto / miesiąc
Zarobek miesięczny netto od 2250 do 2500 euro (w okresie próbnym)
Mieszkanie zapewnione przez pracodawcę, ale płatne z diety przez pracownika (ok. 300 euro)

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w języku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny:
0049 151 459 680 52.