sprzataczka_haigerloch - Agencja Pracy Polfach

Przejdź do treści
Praca dla kobiet / Sprzątaczka / Pracownica utrzymania czystości, bez niemieckiego, prawo jazdy kat. B, Haigerloch południowo-zachodnie Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy do miasta Haigerloch: Sprzątaczek. Wymagane jest doświadczenie zawodowe oraz prawo jazdy kat. B.

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: rejon miasta Haigerloch do maks. 25 km, Badenia-Wirtembergia, południowo-zachodnie Niemcy
Praca jest aktualna natychmiast i w późniejszym terminie
Okres pracy: na stałe bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy, zajmującego się sprzątaniem obiektów komercyjnych, biurowych oraz mieszkań prywatnych
Praca na pełny etat, 5 dni w tygodniu, ok. 120 do 140 godz. / miesięcznie. Czas pracy liczony jest od rozpoczęcia wykonywania czynności sprzątających.
Godziny pracy: od 7:30 / 8:00 do 15:00 / 17:00.

Główne zadania:

Sprzątanie obiektów mieszkalnych i biurowych (sprzątanie powierzchni, korytarzy, klatek schodowych, sanitariatów)
Systematycznie usuwanie śmieci, opróżnianie koszów, popielniczek, dezynfekcja urządzeń sanitarnych, uzupełnianie mydła, ręczników i papierów toaletowych
Przygotowanie i obsługa profesjonalnych maszyn czyszczących

Wymagania:

Mogą kandydować: kobiety przyzwyczajone do pracy fizycznej w sprawnym tempie
Przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe jako osoba sprzątająca
Konieczne aktualne zaświadczenie o niekaralności
Znajomość języka niemieckiego jest niekonieczna, ale będzie dodatkowym atutem
Konieczne posiadanie prawa jazdy kat. B
Umiejętność pracy w zespole, punktualność, sumienność i dokładność
Gotowość do długofalowej pracy w Niemczech, optymalnie pobyt na stałe

Oferujemy:

Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
+ 25 dni płatnego urlopu
+ Odzież robocza i samochód służbowy
+ Bon zakupowy możliwy po 3. miesiącach pracy
+ Praca z polskojęzycznymi pracownicami
Wynagrodzenie brutto 14 euro / godz. (stawka początkowa, podwyżka stawki godzinowej po 6 mies. pracy o maks.
2 euro)
Wynagrodzenie miesięczne netto od 1300 do 1500 euro
+ Cykliczne podwyżki uznaniowe, zależne od produktywności i wzrostu kwalifikacji
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika 230 euro / mies. (pokoje 1- osobowe z dostępem do kuchni, łazienki i z internetem na terenie siedziby firmy pracodawcy)
KONTAKT:

Tylko kandydatki spełniające wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de, lub
o kontakt telefoniczny:

0049 151 459 680 52.