ksiegowa_doradca_podatkowy_diepholz - Agencja Pracy Polfach

Przejdź do treści
Praca biurowa / Księgowa / Doradca podatkowy, dobry niemiecki i prawo jazdy kat. B, Diepholz północno-zachodnie Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy do miasta Diepholz: Pracowników ds. księgowości (k/m). Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy kat. B.

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: 49356 Diepholz, Dolna Saksonia, północno-zachodnie Niemcy
Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
Umowa o pracę na okres stały bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy z siedzibą w mieście Diepholz
Czas pracy: od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 17:00, ok. 168 do 175 godz. / miesięcznie

Główne zadania:

Księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
Sporządzanie rozliczeń podatkowych
Wprowadzanie danych do systemu
Wsparcie innych obszarów księgowości i administracji
Współdziałanie w procesie obsługi klientów

Wymagania:

Kwalifikacje zawodowe w obszarze finansów, księgowości albo rachunkowości oraz doświadczenie zawodowe
w pracy biurowej
Znajomość obsługi programów MS-Office
Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego (min. B1)
Konieczne posiadanie prawa jazdy kat. B
Umiejętność pracy w zespole, pracowitość, punktualność i odpowiedzialność
Gotowość do dłuższego pobytu na terenie Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Oferujemy:

Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
+ 25 dni płatnego urlopu
+ Premia uznaniowa do 1000 euro netto rocznie
Zarobek miesięczny netto ok. od 2050 do 2200 euro
+ Cykliczne podwyżki wynagrodzenia (zależne od wzrostu kwalifikacji)
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika 200 euro / miesięcznie od osoby.
KONTAKT:

Tylko kandydatów (k/m) spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres
e-mail: info@polfach.de, lub o kontakt telefoniczny:

0049 151 459 680 52.